ЩОРІЧНА МІСЬКА ВИСТАВКА-КОНКУРС ТРАДИЦІЙНОГО ДЕКОРАТИВНО-ВЖИТКОВОГО МИСТЕЦТВА ТА НАРОДНИХ ПРОМИСЛІВ «КРАСА РУКАМИ МОЛОДИХ»

Дата :
2015-02-05

Запрошуємо до участі дітей та молодь віком від 11 до 35 років.

Роботи з вишивки, розпису, писанкарства, різьблення по дереву, лозоплетіння, гончарства, іграшка (обов’язково з елементами народної творчості) тощо приймаються з 01 по 10 березня 2015 року за адресою: м. Біла Церква, Соборна площа,4, Білоцерківський краєзнавчий музей. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.

Урочисте відкриття виставки та відзначення переможців відбудеться 16 березня о 15-00 год. в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею.

Виставка триватиме до 16 квітня. Вхід вільний.

Контактні телефони: 5-54-61 (краєзнавчий музей), 7-26-18, 6-67-31 (відділ у справах сім`ї та молоді).

Відділ у справах сім`ї та молоді
Білоцерківської міської ради

Положення про міську виставку-конкурс робіт молодих майстрів традиційного декоративно-ужиткового мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих»