Пленарне засідання сімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради

|  19. 02. 2015

19 лютого відбулось пленарне засідання сімдесят другої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком пленарного засідання міський голова В.Савчук привітав з нагоди 50-річного ювілею депутата міської ради Л.Капінус та вручив їй нагрудний знак «Відзнака міського голови».

Депутати міської ради підтримали депутатський запит Л.Дригало щодо можливих виявлень правопорушень у проведенні тендеру з надання послуг з саночистки міста, депутатське звернення В.Кушніра щодо  недопущення на ринок пасажирських перевезень «м.Біла Церква-м.Київ»,  підприємств, які територіально розташовані поза межами міста та ін..

В ході засідання депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету м.Біла Церква за 2014р., прийняли рішення про визнання так званих «ДНР» та «ЛНР» – терористичними організаціями та Російську Федерацію  - державою-агрессором, про додаткове маркування товарів російського походження в торгівельних закладах, які розташовані на території м.Біла Церква.

Депутати міської ради взяли до відома інформацію про виконання Білоцерківської міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 рр., прийняли рішення про надання пільг суб’єктам господарювання з орендної плати за оренду нежитлових приміщень  (харчоблоків) загальноосвітніх навчальних закладів міської комунальної власності .

Під час засідання також було прийнято рішення про створення добровільного формування цивільного захисту, внесенні зміни в рішення міської ради   від 17.12. 2010 р.  №07-02-VI «Про утворення постійних  комісій  ради,  затвердження їх  складу та обрання голів комісій» та розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради - М.Бондаренко, Г.Дикий, Л.Дригало, С.Істомін, С.Кривий, В.Кушнір, С.Макушин, В.Малюк, С.Підпалий, В.Хмельницький, Я. Яременко, начальник управління містобудування та архітектури міської ради Г.Кревський, начальник управління комунальної власності та концесії міської ради В.Міхєєв та ін.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюк, заступник прокурора м.Біла Церква О.Агудалічев, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.