Відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України С.Павлуші

|  24. 02. 2015

24 лютого в м.Біла Церква відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому за незалежність України С.Павлуші. Меморіальну дошку встановлено на фасаді Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П.Поповича (директор – В.Жила), в якому  з 2002 по 2005 роки навчався загиблий білоцерківець.

В ході заходу міський голова В.Савчук наголосив, що 14 липня 2014 року – трагічна сторінка в історії Білої Церкви, адже цього дня, у боротьбі за незалежність України, загинуло троє білоцерківців, і серед них – Сергій Павлуша. Відмітив необхідність вшанування подвигу захисників територіальної цілісності України, які віддали своє життя за нашу державу та стали для кожного з нас прикладом мужності та патріотизму.

На заході були присутні мати С.Павлуші – Тетяна Олександрівна,  рідні та друзі.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять С.Павлуші та поклали квіти до меморіальної дошки.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик, військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату І.Корба, представники 72-ї окремої механізованої бригади, громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.