Нарада за підсумками роботи управління Пенсійного фонду України в м.Біла Церква в 2014році

|  27. 02. 2015

26 лютого в управлінні Пенсійного фонду України в м.Біла Церква відбулася нарада за підсумками роботи управління в 2014році.

В ході наради начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Фатхутдінов наголосив, що спеціалістами обласного управління щорічно проводиться великий обсяг робіт, пенсії виплачуються своєчасно і в повному обсязі. Лише за минулий рік було виплачено пенсійних нарахувань на загальну суму 11 млрд. грн.., щоденно проводилися  розрахунки більш як на 43 млн.грн.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області відмітив, що управління  Пенсійного фонду у м. Біла Церква  являється найбільшим управлінням на Київщині, як по кількості пенсіонерів, так і по кількості платників.  Наголосив, на важливості функціонування в ньому залу із обслуговування громадян за принципом «Єдиного вікна», що надало можливість більш ефективно виконувати визначені завдання. Акцентував увагу,  що 2014р.  в роботі управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква був особливим, оскільки додатково необхідно було призначати та виплачувати пенсійні нарахування тимчасовим переселенцям із інших регіонів держави та здійснювати пенсійні виплати родинам, які втратили годувальника під час проведення АТО.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Фатхутдінов високо оцінив роботу спеціалістів управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква  та акцентував увагу на необхідності приділяти більше уваги інформаційно-роз`яснювальній роботі, висвітленню в ЗМІ результатів зустрічей працівників управління з громадянами міста на виїзних прийомах та роботи управління в цілому. Наголосив на важливості продовження заходів щодо перевірки документів по пенсійних призначеннях, залучення громадян до користування веб-порталом  управління, проведення перевірок своєчасності доставки пенсій відповідними установами, співпраці із ветеранськими та чорнобильськими громадськими організаціями та ін..

Під час наради керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко поінформувала про стан соціального захисту малозахищених категорій населення в м.Біла Церква, відмітила ефективну роботу працівників управління щодо надання ними відповідних послуг, проаналізувала стан звернень білоцерківців до міської влади щодо вирішення питань по пенсійних призначеннях за звітний та попередні роки.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради висловила слова вдячності керівництву управління Пенсійного фонду України у Київській області за співпрацю щодо організації роботи і вирішення проблемних питань.

В ході наради присутні були детально ознайомлені із підсумками роботи управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква за 2014р., поінформовані про співпрацю за звітний період даного управління з Державною виконавчою службою Білоцерківського міськрайонного управління юстиції,  рядом міських громадських організацій.

З даними питаннями виступили  представники управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква: заступник начальника - Н.Царенко, начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб - О.Майкут, начальник юридичного відділу - Є.Івашев, начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян - О.Бурімська, а також - заступник начальника відділу Державної виконавчої служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції В. Томищ та ін.

На заході ряд працівників управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква були нагороджені почесними грамотами головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква, управління соціального захисту населення міської ради та ін.. В нараді взяли участь начальник управління Пенсійного фонду України у м.Біла Церква В.Дебольська, начальник управління соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко,  голова міської ради Організації ветеранів України В.Волощенко, голова Білоцерківської міської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля М.Романиця, представники міських ЗМІ.