До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та некомерційних організацій міста Біла Церква!

Дата :
2015-02-27

Для створення інформаційно-освітньої платформи найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, які спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя, за ініціативою громадської організації «Центр соціального лідерства» в рамках Форуму «Найкращі соціальні проекти України - 2015» (далі - Форум) з лютого по жовтень поточного року проходитиме Конкурс на визначення «Найкращих соціальних проектів України - 2015» (далі - Конкурс).

У зв'язку з цим, інформуємо про проведення Форуму, його етапи, сприяння збору соціальних проектів для тиражування досвіду на території України та участі в Конкурсі.

Інформаційне повідомлення про порядок та умови проведення Конкурсу додається.