Підведення підсумків 2014 спортивного року

|  02. 03. 2015

27 лютого в м.Біла Церква відбулося підведення підсумків 2014 спортивного року.

Виступаючи перед присутніми, міський голова В.Савчук наголосив, що незважаючи на економічні труднощі в державі, міською владою проводяться необхідні заходи по зміцненню матеріально-технічного забезпечення спортивних шкіл міста. Зазначив, що фізична культура і спорт відіграють важливу роль у здоров’ї, вихованні та повноцінному розвитку особистості. Відмітив, що введення в дію сучасного спортивного комплексу «Зміна» на масиві Піщаний та Льодового стадіону відіграло велику роль в розвитку спорту та популяризації здорового способу життя серед населення міста, а особливо серед молоді.

Міський голова В.Савчук висловив слова вдячності вчителям фізичної культури навчальних закладів міста, тренерам спортивних шкіл, ветеранам сфери та нагородив кращих спортсменів, тренерів та колективи ряду міських спортивних закладів дипломами і кубками.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальник відділу фізичної культури та спорту міської ради В.Матвієць, керівники дитячо-юнацьких спортивних установ, представники громадськості та міських ЗМІ.