Зустріч військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади

|  16. 03. 2015

15 березня в м.Біла Церква відбулася зустріч військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади, які  повернулися із зони проведення АТО  на демобілізацію.

Міський голова В.Савчук подякував бійцям за їх героїзм, боротьбу за незалежність та  територіальну цілісність України, зазначив, що мужність бійців 72-ї окремої механізованої бригади гідна наслідування та є прикладом для виховання підростаючого покоління.

Військовослужбовців також вітали народний депутат України О.Марченко, голова Білоцерківської районної державної адміністрації В.Маршалок, заступник командира 72-ї окремої механізованої бригади О.Самарський.

Ряд офіцерів та солдатів, за героїзм при виконанні бойових завдань, були нагороджені орденом “За мужність”.

Всього було демобілізовано 390 військовослужбовців.

В заході взяли участь депутати міської ради, заступники міського голови, представники громадськості, рідні військовослужбовців, журналісти місцевих ЗМІ.