Прес-конференція міського голови В.Савчука

|  17. 03. 2015

16 березня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Міський голова В.Савчук зупинився на ході проведення в місті опалювального  сезону. Акцентував увагу на роботі міської влади по проведенню заходів щодо економії енергоносіїв, зокрема, впровадження енергозберігаючих технологій, відключення газопостачання в міських загальноосвітніх закладах на період весняних канікул, також в найближчий час в Білій Церкві буде припинено подачу гарячого водопостачання.

Міський голова наголосив, що в Білій Церкві є випадки несанкціонованого використання води споживачами. Відмітив, що в підприємства - надавача даної послуги є технічна можливість виявити таких порушників. Звернувся до жителів Білої Церкви не вчиняти таких дій, оскільки наслідком  буде притягнення порушників до відповідальності та оплата ними  значних штрафів.

Під час прес-конференції міський голова поінформував, що в Білій Церкві відповідно до рішення міської ради № 58  від 24.02.2015р.  розпочато весняний двомісячник санітарного очищення, озеленення та благоустрою, який триває з 23 березня по 22 травня ц.р. та згідно якого проводяться визначені роботи. Загальноміська толока відбудеться 04 та 25 квітня ц.р. Звернувся  до керівників підприємств, установ та організацій різних форм власності щодо необхідності благоустрою закріплених за ними територій та ін.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук зупинився на реалізації Програми  забезпечення жителів міста муніципальним житлом на 2013-2018рр., яка прийнята рішенням сесії міської ради № 913-39- VІ від 28.02.2013р. Відмітив, що міською владою вже проведено процедуру закупівлі такого житла за рахунок коштів міського бюджету. Житло використовуватиметься як службове і не підлягатиме приватизації. Право на його отримання матимуть фахівці закладів бюджетної сфери Білої Церкви. На даний час розглядаються пропозиції по визначенню кандидатів на отримання житла, сформований список яких буде винесено для затвердження  на засідання сесії міської ради в квітні. ц.р.

Міський голова  В.Савчук також зазначив, що протягом останніх днів до Білої Церкви повернулися білоцерківці - військовослужбовці із 72-ї окремої механізованої бригади, Білоцерківського зенітно-ракетного полку та 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь»,  які були демобілізовані згідно Указу Президента України. Поінформував про хід чергової хвилі мобілізації та про організацію і проведення в місті призову громадян на строкову службу в квітні-травні 2015р., наголосивши, що дана категорія  осіб пройде спеціальне військове навчання, а потім буде направлена на виконання антитерористичної операції на сході країни.

В ході прес-конференції міський голова також поінформував присутніх про конфліктну ситуацію, яка відбулася між перевізниками, що здійснюють пасажирські перевезення за маршрутом «м.Біла Церква - м.Київ». Протягом останніх років такі перевезення здійснювали міські перевізники, але згідно рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, було визначено ще одного перевізника. З метою урегулювання ситуації міською владою проводиться ряд заходів, крім того, депутатами міської ради було прийнято ряд звернень до народного депутата України О.Марченка, голови  Київської обласної державної адміністрації В.Шандри та ін. щодо недопущення на ринок пасажирських перевезень «м.Біла Церква - м.Київ», підприємств, які територіально розташовані поза межами міста та ін.

Під час прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.