Протокол засідання «Круглого столу» з обговорення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата :
2015-03-18

м. Біла Церква                                                                                                   17.03.2015 року

Білоцерківська міська рада

Малий зал                                                                                                                          16:00

Присутні:

Антонюк М.А. – заступник міського голови;

Гнатюк В.В.  –  заступник міського голови;

Масюк С.М. – секретар постійної комісії з питань житлово-комунального господарства;

Король А.П. – депутат Білоцерківської міської ради;

Поліщук Д. А.– депутат Балоцерківської міської ради;

Карпенко О.О. – начальник управління економіки виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

Шаповал О.М. – начальник відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій;

Грисюк С.І. – начальник КП БМР «Спецкомбінат»;

Гутівська Л.В. – заступник начальника по фінансах КП БМР «Спецкомбінат»;

Бринюк Г.В. – голова профкому КП БМР «Спецкомбінат»;

Хміль О.М. – юрисконсульт КП БМР «Спецкомбінат»;

Яломиста О.В. –  економіст КП БМР «Спецкомбінат»;

Ореховський О.П. – начальник управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

Мельник Л.В. – заступник начальника управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

Крутоус М.В. – начальник організаційного відділу управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради;

Велігорська Т.О. – заступник начальника управління соціального захисту.

Красножон П.І. – начальник відділу культури і туризму;

Представники ЗМІ від:

- ТРК «Крокус»;

- Газети «Гриф»;

- Газети «Майдан-Брок».

Головуючий на засіданні «Круглого столу» - Гнатюк В.В.

Секретар – Яломиста О.В.

Слухали:

Гнатюка В.В. з інформацією про проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»,  що надаються населенню Комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг». Дане рішення розроблено в зв’язку з зростанням фактичних витрат в порівнянні з витратами в діючих тарифах на ритуальні послуги, а саме:

- зростання цін у порівнянні з 2013 роком: на пальне – більше 51%, електроенергію – 39%, воду, а також збільшення ставок податків та ін.;

- підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1147 грн. (станом на 01.01.2013 р.) до 1218 грн. на 6,2% (станом на 01.02.2015 року згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» від 28.12.2014 року №80-VIII).

Метою даного регуляторного акту є приведення тарифів на ритуальні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням інтересів населення та фактичних витрат підприємства.

Виступили:

Поліщук Д.А. щодо вказаного в Додатку проекту рішення «Про тарифи на ритуальні послуги» зимового періоду, який розпочинається 1 листопада і закінчується 31 березня, а саме чим керувалося КП БМР «Спецкомбінат» коли вказувало такий період.

Грисюк С.І. зауважив, що у КП БМР «Спецкомбінат» немає можливості кожен раз вимірювати промерзання ґрунту, тому в Додатку до проекту рішення «Про тарифи на ритуальні послуги»  вказано усереднений зимовий період взявши до уваги  температурний режим по Україні.

Масюка С.М. щодо включення в Додаток до проекту рішення «Про тарифи на ритуальні послуги» нової послуги, а саме Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу.

Грисюк С.І.  відповів, що дана послуга ніколи не надавалась КП БМР «Спецкомбінат», оскільки власники намогильної споруди, для здійснення демонтажу, звертались до підприємців, які встановлювали їм цю намогильну споруду. Послуга Монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу вказана в Необхідному мінімальному переліку окремих видів ритуальних послуг, тому на цю послугу було розроблено тариф.

Гнатюк В.В. зауважив, що власникам намогильних споруд потрібно погоджувати монтаж та демонтаж намогильної споруди з КП БМР «Спецкомбінат», оскільки КП БМР «Спецкомбінат» несе відповідальність за намогильні споруди, які знаходяться на кладовищі.

Вирішили:

1. Схвалити проект рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги» з урахуванням наданих пропозицій та зауважень і винести на розгляд засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Головуючий                                                                               В.В. Гнатюк                       Секретар                                                                                  О.В. Яломиста