Вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського

|  19. 03. 2015

18 березня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім.М.Вінграновського за 2014 рік.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх на заході привітав його заступник М.Антонюк, який наголосив, що міська влада й надалі буде підтримувати розвиток молодіжного руху в Білій Церкві. Відмітив, що лауреати премії ім.М.Вінграновського - це молоді талановиті люди, якими пишається наше місто та побажав їм натхнення і подальших творчих успіхів.

З метою всебічного сприяння розвитку і підтримки творчо обдарованої молоді віком від 15 до 35 років щорічно присуджується міська молодіжна літературно-мистецька премія. Протягом 22 років Премію отримали 49 лауреатів з числа молодих митців та творчих колективів міста.

Лауреатами міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського за 2014 рік стали: ансамбль «Суцвіття» (художній керівник –Н.Тарасенко) - за високий рівень виконавської майстерності, активну концертну та конкурсно-фестивальну діяльність; Д.Фридинський – молодий хореограф Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського – за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва. Лауреатам було вручено дипломи, нагрудні знаки лауреата  та премія.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради О.Литвинчук, голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського, заслужений працівник культури України А.Кульчицький, представники творчої інтелігенції, громадськості міста, міських ЗМІ та ін.