Засідання «круглого столу» щодо розгляду проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м.Біла Церква».

|  24. 03. 2015

23 березня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» щодо розгляду проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м.Біла Церква».

В ході засідання начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов зазначив, що перелік платних послуг, які надаються міськими лікувально-профілактичними закладами передбачений постановою Кабінету Міністрів України № 1138 від 17.09.1996 р., і він не змінювався. Згідно законодавства України тарифи на дані послуги затверджує виконавчий комітет міської ради, провівши відповідну процедуру. Дане питання має регулярно переглядатися не менше, ніж 1 раз на рік, враховуючи затрати, які виникають під час надання даних послуг. Підвищення тарифів на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м.Біла Церква в цьому році не планується, а необхідність їх перегляду обумовлено змінами складових.

Під час засідання «круглого столу» керівники міських лікувально-профілактичних закладів поінформували про джерела надходження коштів, які спрямовуються на забезпечення фінансування їхніх установ. Зокрема, зупинилися на  платних  послугах, які надаються закладами, оплаті  добровільних благодійних внесків пацієнтами за отримання медичних послуг та повідомили про використання даних коштів.

Присутні наголосили, що необхідність у наданні медичних послуг за кошти хворого виникає через недостатнє державне фінансування сфери охорони здоров’я, збільшення вартості медикаментів, витратних матеріалів та ін.

В заході взяли участь представники міських лікувально-профілактичних закладів міста, журналісти місцевих ЗМІ.