Звітно-виборча конференція міської організації Товариства Червоного Хреста України

|  03. 04. 2015

02 квітня в м.Біла Церква відбулася звітно-виборча конференція міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Учасники звітно-виборчої конференції взяли до відома звіт про роботу Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України за 2010-2014рр., звіт контрольно-ревізійної комісії міської організації, обрали правління організації та делегатів на звітно-виборчу конференцію Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України .

Головою міської організації Товариства Червоного Хреста України повторно було обрано Г.Кожедуб.

В роботі конференції взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, митрополит Білоцерківський і Богуславський  Української православної церкви Августин, голова Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України О.Гуленко, представники громадськості міста, міських ЗМІ та ін.