|  08. 04. 2015

07 квітня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова за особливі заслуги перед містом, вагомий внесок в його соціально-економічний, культурно-освітній і духовний розвиток та у зв’язку з припиненням служби в органах місцевого самоврядування  нагородив нагрудним знаком «За заслуги перед містом» начальника загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради А.Шемберка.

Міський голова В.Савчук вручив свідоцтво кращого спортсмена лютого  ц.р. та грошову винагороду члену збірної команди України, майстру спорту з важкої атлетики Д.Степаненку, який на змаганнях Кубку України з важкої атлетики, що відбувався 24-28.04.2015р. завоював золоту медаль. Подякою та грошовою винагородою було нагороджено і його тренера - В.Ковальчука.

Кращим спортсменом березня 2015р. було визнано члена збірної команди України, майстра спорту з лижних гонок П.Мандзюка, який на ХVІІІ зимових Дефлімпійських іграх, що проходили з 28.03 по 05.04.2015р. посів призові місця в  трьох змаганнях. Міський голова вручив спортсмену свідоцтво та грошову винагороду. Подякою та грошовою нагородою за підготовку спортсмена також був нагороджений і його тренер - Г.Бекетова.

В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили план pоботи виконавчого  комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на другий квартал 2015 p., взяли до відома інформацію начальника управління містобудування та  архітектури Білоцерківської міської ради по роботі зі зверненнями громадян за 2014 р.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються  комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон», тарифів на послуги, які надаються Будинком урочистих подій та тарифів на ритуальні послуги.

Під час засідання було затверджено проектно – кошторисну документацію на капітальний ремонт греблі та водовипусків Білоцерківського середнього водосховища на р.Рось в м.Біла Церква І черга – природоохоронні заходи, систем опалення дошкільних навчальних закладів комбінованого типу №1 «Веселка»,  № 14 «Оксанка», № 21 «Малятко», №25 «Оленка», №29 «Барвінок», Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник».

В ході засідання члени виконавчого комітету також затвердили заходи з надання соціальної, медичної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям у 2015р., прийняли рішення про закінчення опалювального сезону 2014-2015рр. в м.Біла Церква з 14 квітня ц.р. та про проведення конкурсу з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах  загального користування № 6, № 6а.

Члени виконавчого комітету також встановили вартість проживання  тимчасово переміщених осіб в готелі комунального господарства Білоцерківської міської ради «Підприємство готельного господарства», прийняли рішення про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи деяких об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.