Загальноміська акція «Чистий берег»

|  09. 04. 2015

08 квітня в м.Біла Церква відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від10 березня  2015 р. № 81 «Про проведення природоохоронних заходів до Дня довкілля» відбулася загальноміська акція «Чистий берег» по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очистці і благоустрою джерел на території водоохоронних зон та прибережних смуг р. Рось.

В акції взяли участь представники 10 вищих навчальних закладів,  екологічних гуртків станції юних натуралістів та екологічних загонів загальноосвітніх шкіл, басейнового управління водних ресурсів р.Рось, ТОВ «Білоцерківвода»,  комунальних підприємств Білоцерківської міської ради ЖЕКи № 1 та № 6,  приватного акціонерного товариства «КАТП-1028», колективів човнових станцій, Білоцерківської міської організації Українського товариства охорони природи, громадської організації «Зелений патруль» та активісти міста. Всього у акції взяло участь близько  700 білоцерківців.

Під час заходу прибрано від засмічення та сміттєзвалищ 32 га водоохоронних зон та прибережних смуг р. Рось, упорядковані та благоустроєні сім джерел, чотири струмка та дві водойми.