ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ з 01 ТРАВНЯ 2015 року ЗА СПРОЩЕНИМИ УМОВАМИ

Дата :
2015-04-14

З 01 Травня 2015 року субсидія буде призначатися на 12 місяців.
Для цього необхідно буде подати лише 2-а документа – заяву і декларацію.
Заповнені заяву та декларацію члени домогосподарства, на яких відкриті особові рахунки не раніше 01 травня 2015 року можуть подати особисто до «єдиної приймальні громадян» управління соціального захисту населення міської ради за адресою м. Біла Церква, пров. Ковальський, 14:
графік роботи: понеділок-п’ятниця: з 8.00 до 19.00 (без перерви);
  субота: з 9.00 до 13.00
або у приймально-консультаційних пунктах, розташованих у житлово-експлуатаційних конторах міста за адресою:
- Сквирське шосе, 256 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1);
- вул. Підвальна, 28 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 1);
- Торгова площа, 11 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 6);
- вул. Вернадського, 10 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 6);
- вул. Леваневського, 34 (приміщення КПБМР «Житлово-експлуатаційна контора № 7);
 Також заява та декларація можуть бути надіслані на адресу управління поштою.
 В управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради працюють гарячі лінії. Для отримання необхідної інформації необхідно звертатися за телефонами:
5-33-25
5-71-23
5-85-34
5-45-94

Інструкція про порядок заповнення бланку заяви про призначення житлової субсидії

Інструкція про порядок заповнення бланку Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

ПАМ’ЯТКА З ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ з 01 ТРАВНЯ 2015 року ЗА СПРОЩЕНИМИ УМОВАМИ

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг