Персональна виставка картин О.Мілейко "Послухай, як трава росте"

|  15. 04. 2015

15 квітня  в м.Біла Церква відбулося відкриття персональної виставки картин О.Мілейко "Послухай, як трава росте".

В ході заходу міський голова В.Савчук привітав члена Національної спілки художників України,  керівника народної студії образотворчого мистецтва Білоцерківського будинку художньої творчості О. Мілейко із відкриттям виставки картин, відмітивши досконалу майстерність автора у володінні пензлем. Наголосив, що художниця є прикладом для її вихованців, оскільки вони неодноразово ставали призерами різноманітних конкурсів.

Міський голова побажав О.Мілейко подальших творчих успіхів та з нагоди 50-річного ювілею  вручив їй  нагрудний знак «Відзнака міського голови».

На виставці представлено 39 робіт виконаних  в акварельній техніці. Виставка є ще й благодійним заходом, оскільки кошти, зібрані від продажу даних робіт, будуть передані  на лікування білоцерківців,  поранених в зоні АТО .

У заході взяли участь начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон, представники громадськості та міських ЗМІ.