Засідання «круглого столу» з питань патріотичного виховання молоді

|  17. 04. 2015

16 квітня в м.Біла Церква  відбулося засідання  «круглого столу» з питань патріотичного виховання молоді. Вів засідання заступник голови Київської обласної державної адміністрації Д.Христюк.

В ході засідання були обговорені заходи, які проводяться на Київщині щодо патріотичного виховання молоді в умовах соціально-економічного стану українського суспільства на сучасному етапі. Присутні наголосили на необхідності продовження проведення таких заходів серед підростаючого покоління, відмітили необхідність передбачення збільшення фінансування обласних клубів військово – патріотичного спрямування, внесли пропозицію розглянути питання щодо можливості  введення штатного працівника до навчальних закладів Київської області,  який займатиметься патріотичним вихованням молоді. Окреслили подальші напрямки співпраці із зазначених питань  та ін.

Під час заходу Почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації були відзначені  кращі керівники війсьово – патріотичних клубів Київщини, а дипломами управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації - переможці обласного заходу «Школа журналістики».

В засіданні «круглого столу» взяли участь народний депутат України І. Сисоєнко, заступник голови Київської обласної ради Ю. Ноєв, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради О.Литвинчук, представники обласних молодіжних громадських організацій, керівники спортивних клубів Київщини, об’єднань громадян, які працюють у напрямку патріотичного виховання молоді, представники Київської обласної студентської ради та ін.