Конкурс проектів і програм дитячих та молодіжних громадських організацій стосовно дітей, молоді та сімей

Дата :
2015-05-06

ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
повідомляє про прийом матеріалів на
конкурс проектів і програм
дитячих та молодіжних громадських організацій
стосовно дітей, молоді та сімей

Проводиться  у травні - червні 2015 року (до 10 червня – прийом заявок, проектів і програм на конкурс, до 20 червня – визначення і оголошення переможців).

У конкурсі можуть брати участь дитячі та молодіжні громадські організації, які  легалізовані відповідно до чинного законодавства України, є юридичними особами, мають статус міської або обласної громадської організації і подали проекти або програми, які спрямовані на розв’язання проблем дітей та молоді міста Біла Церква.

Конкурсна документація, оформлена відповідно до положення про конкурс, приймається відділом у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, б-р 50-річчя Перемоги,86 Контактний телефон: 6-67-31 (відділ у справах молоді Білоцерківської міської ради).