|  19. 05. 2015

19 травня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету  прийняли рішення про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста у 2015 р., внесли зміни до складу комісії виконавчого комітету міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, до складу робочої групи виконавчого комітету міської ради з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Члени виконавчого комітету затвердили положення про порядок надання стоматологічної ортопедичної допомоги (зубопротезування)  пільговим категоріям громадян м. Біла Церква, заходи щодо наповнення місцевого бюджету, дотримання режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015р.

На засіданні було прийнято рішення про закріплення прилеглої території  до земельної ділянки виділеної під будівництво  церкви по проспекту  Князя Володимира, 2 для забезпечення благоустрою, затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі, вікон та фасаду басейна дитячо-юнацького фізкультурно-спортивного клубу  по вул.Польова, 70-а,  дитячо-юнацької спортивної школи «Богатир» та частини квартири, яка належить інваліду  війни 2 групи С.Соколовій.

Під час  засідання члени виконавчого комітету також прийняли рішення про деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, присвоєння адрес, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами та розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.