Пленарне засідання сімдесят п’ятої сесії Білоцерківської міської ради

|  27. 05. 2015

21 і 26 травня  відбулось пленарне засідання сімдесят п’ятої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Зокрема, 21 травня голова Білоцерківської міської виборчої комісії О.Бака поінформував присутніх, що згідно законодавства України, постанови Білоцерківської міської виборчої комісії № 75 від 28.04.2015р. визнано обраним депутатом в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів  Білоцерківської міської ради Київської області наступного за черговістю кандидата в депутати у виборчому списку від Білоцерківської міської організації Політичної партії «Удар» (Український Демократичний Альянс за реформи) Віталія Кличка -Б.Яременка та згідно постанови Білоцерківської міської виборчої комісії № 76 від 28.05.2015р. його зареєстровано  депутатом Білоцерківської міської ради Київської області VІ скликання.

Депутати міської ради підтримали запит депутата міської ради В.Ямкового до міського голови В.Савчука щодо вивчення питання доцільності передачі  спортивного приміщення, яке перебуває на балансі  комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр олімпійської підготовки»  в комунальну власність Білої Церкви з метою ремонту та подальшого використання за цільовим призначенням.

В ході засідання 26 травня депутати внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.12.2014р. №1378-69- VI «Про бюджет м.Біла Церква на 2015рік», взяли до відома звіт щодо енергозбереження енергоресурсів бюджетними установами м.Біла Церква, погодили «Інвестиційну програму комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2015рік» в новій редакції, внесли зміни до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 р.,  затвердженого рішенням міської ради  від 31 березня 2015 року № 1429-73-VI.

Під час засідання було внесено зміни в рішення міської ради  від 17.12.2010р.  № 07-02-VI «Про утворення постійних  комісій  ради, затвердження їх  складу та обрання голів комісій» та прийнято рішення про деякі питання щодо проведення виборів.

Депутати міської ради також затвердили Білоцерківську міську цільову програму з надання медико – психологічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім'ям  на 2015-2017 рр., взяли до відома інформацію управління охорони здоров’я міської ради  про виконання Білоцерківської міської програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на 2013-2016 рр.

В ході засідання депутати міської ради затвердили Тимчасове положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції, прийняли рішення про розробку плану  зонування частини території вул.Сухоярська, згідно схеми зонування м.Біла Церква.

Депутати міської ради прийняли рішення про виведення (виключення) майна зі складу об’єкта концесії та внесення змін до концесійного договору від 25.03.2013 р., про збільшення статутного капіталу і внесення змін до Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління», затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 16.08. 2012 р. № 689-28-VI, внесли зміни в рішення міської ради від 26 серпня 2013 року № 1054-46-VI  «Про затвердження переліку об’єктів міської комунальної власності до приватизації шляхом викупу».

На сесійному засіданні депутати міської ради прийняли рішення про надання пільг за орендну плату комунальному підприємству міської ради «Аптека № 1», про надання народному депутату України Марченку О.О. нежитлового приміщення для розташування  робочого місця помічника-консультанта народного депутата.

Депутати міської ради  затвердили Програму  підтримки  житлово-будівельних  кооперативів, житлових кооперативів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків в м.Біла Церква  на 2015-2019 рр., прийняли рішення про введення мораторію на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м.Біла Церква.

В ході засідання депутати міської ради  внесли зміни до міської комплексної  програми «Турбота» на 2011-2015 рр. та  розглянули ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, О.Дудник, А.Король, О.Кучер, О.Ліневич,  Л.Маринкевич, В.Маршалок, Г.Музиченко, Ю.Петрик, С.Підпалий, Д.Поліщук, В.Рабенок, В.Сержук, В.Хмельницький, О.Хозєєв, В.Шаравара, В.Ямковий, Б.Яременко, Я.Яременко.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, заступник начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області В.Ящук, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.