Конференція «Біла Церква. Завтра. Перспективи соціально-економічного розвитку міста»

|  28. 05. 2015

27 травня у м. Біла Церква відбулася конференція «Біла Церква. Завтра. Перспективи соціально-економічного розвитку міста».

В ході конференції виступили перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Л.Парцхаладзе, міський голова В.Савчук, голова Білоцерківської райдержадміністрації В.Маршалок,голова громадської ініціативи «Біла Церква. Завтра» К. Єфименко, які ознайомили присутніх з дослідженням соціально-економічного розвитку Білої Церкви за період з 1990 по 2014 роки та аналізом потенціалу міста, зупинилися  на основних напрямках  подальшого розвитку міста у економічній, соціальній, культурній та інших сферах.

Присутні також обговорили питання щодо можливості створення в місті індустріального та технологічного парків, залучення в економіку міста інвестиціїй, розвитку туризму та ін.

В роботі конференції взяли участь народний депутат України В.Галасюк, віце-президент Європейського центру підприємництва Є.Квєчинський, заступник директора з питань розвитку державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиз» С. Поважнюк, експерти з Польщі, Латвії, Грузії, заступники міського голови, депутати та члени виконкому міської ради, представники підприємницьких структур міста.

На заході були присутні представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.