|  24. 06. 2015

23 червня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова за багаторічну сумлінну працю, професійність, співпрацю з міською радою та її виконавчим комітетом, об’єктивне висвітлення  важливих подій суспільно-політичного, соціально-економічного  життя Білої Церкви, особистий внесок у розвиток міських засобів масової інформації та з нагоди 70-річного ювілею вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом» редактору Білоцерківського міського радіомовлення  2003-2008рр. рр. Н.Кравченко, яка  понад 50 років пропрацювала в редакції Білоцерківського радіомовлення на посадах диктора, заступника редактора та редактором.

В ході засідання члени виконавчого комітету міської ради взяли до відома звіт начальника відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування міської ради М.Беркут по роботі зі зверненнями громадян за І квартал 2015р., прийняли рішення про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.Під час засідання також були прийняті рішення про деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, присвоєння адрес, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, квартирного обліку та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Члени виконавчого комітету міської ради затвердили план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на третій квартал  2015 p., внесли зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на поточний рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від 09.12.2014 р. № 447.

По завершенні засідання членам виконавчого комітету міської ради, з виїздом на місце, було презентовано реконструйовану котельню, яка встановлена на базі міської спеціалізованої загальноосвітньої школи №13.

Під час огляду оновленої котельні міський голова В.Савчук наголосив, що основним із завдань державної влади є забезпечення енергетичної безпеки та зменшення енергозалежності України від інших країн. Відповідно, в Білій Церкві також здійснюється ряд заходів щодо зменшення споживання газу. З цією метою запроваджуються енергозберігаючі новітні технологій, спрямовані на підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів, альтернативних видів палива та ін.

Міський голова акцентував увагу, що саме ця котельня є прикладом запровадження сучасних технологій і,  в подальшому,  в місті планується поетапний перехід до таких видів опалення. Відмітив, що з даного об’єкту було демонтовано застаріле обладнання та встановлене нове, вироблене вітчизняними виробниками.  Котельня вміщує газові та твердопаливні котли, що надасть змогу при відповідному температурному режимі переходити від споживання газу до твердопаливних матеріалів. Крім того, на об’єкті створені належні умови для роботи обслуговуючого персоналу.

Роботи по реконструкції даної котельні були проведені комунальним підприємством міської ради «Білоцерківтепломережа». На її реконструкцію та встановлення сучасного обладнання було використано 5 млн. грн. з державного і міського бюджетів та оборотні кошти даного комунального підприємства.

Міський голова В.Савчук також відмітив, що комунальним підприємством міської ради «Білоцерківтепломережа», на виконання рішення виконавчого комітету міської ради,  було розроблено проект щодо будівництва сучасної котельні в мікрорайоні Томилівський, який віддалений від мереж ТЕЦ-місто. Даний проект здобув перемогу на обласному конкурсі, тому на його реалізацію із державного бюджету будуть виділені цільові кошти в сумі 10млн.грн. та 1 млн. грн. – з міського бюджету. Будівництво даної котельні планується здійснити до початку нового опалювального сезону.

В заході взяли участь заступники міського голови В.Гнатюк, В.Сокол, члени виконавчого комітету міської ради, директор комунального підприємства міської ради «Білоцерківтепломережа» Н.Скурідіна,  представники міських ЗМІ.