Пленарне засідання сімдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради

|  25. 06. 2015

25 червня  відбулось пленарне засідання сімдесят шостої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком засідання депутати міської ради прийняли рішення звернутися до Президента України П.Порошенка, Прем’єр-Міністра України А.Яценюка з проханням нормалізувати тарифну політику на житлово-комунальні послуги з метою упередження соціально напруги в суспільстві та провести індексацію до рівня інфляції зарплат, пенсій та ін..

Депутати міської ради також підтримали звернення до Прем’єр-Міністра України А.Яценюка про перегляд розмірів соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами, а саме на централізоване гаряче  та холодне водопостачання.

На засіданні також було підтримано звернення депутата міської ради Л.Дригало до міського голови В.Савчука щодо розгляду можливості виділення в Білій Церкві приміщення для переобладнання під житло для громадян з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Депутатами було підтримано звернення депутата міської ради С.Істоміна до головного управління Державної фіскальної служби у Київській області щодо недопущення видачі ліцензій на продаж слабоалкогольних напоїв приватним підприємствам, які здійснюють реалізацію товарів на території міського парку культури та відпочинку ім.. Т.Шевченка.

Крім того, депутати міської ради прийняли рішення підтримати звернення депутата міської ради В.Хмельницького до голови Київської обласної державної адміністрації  В.Шандри, голови Київської обласної ради В.Бабенка з проханням підтримати і клопотати про вручення державних нагород волонтерам м.Біла Церква, які ведуть активну діяльність та надають всебічну допомогу для бійців АТО.

В ході засідання було затверджено проект землеустрою щодо встановлення межі прибережно-захисної смуги уздовж берега р.Рось в межах м.Біла Церква, прийнято рішення про розробку детального плану території м.Біла Церква по вул..Грибоєдова.

Депутати міської ради затвердили  Програму модернізації  та заміни ліфтів в житлових будинках м.Біла Церква на 2015-2018 рр. та заходи з ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі м.Біла Церква на поточний рік,  внесли зміни до додатку «Порядок використання механізму мотивації до впровадження енергозберігаючих та енергоефективних заходів у бюджетних установах м.Біла Церква» до Програми енергоефективності та енергозбереження м.Біла Церква  на  2011-2015 рр, затвердженої рішенням міської ради від 01.04.2011 р. № 132-07-VI.

Під час засідання депутати міської ради    внесли зміни до Комплексної програми охорони довкілля в м.Біла Церква на період 2012-2015 рр., затвердженої рішенням міської ради від 24.11.2011р. № 389-14-VI,  прийняли рішення про утворення Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, внесли зміни в структуру  та штатний розпис управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.

Депутати міської ради також внесли зміни до рішення Білоцерківської міської ради від 22.01.2015р. № 1395-70- VI «Про встановлення місцевих податків і зборів у м.Біла Церква» і розглянули ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради С.Беркут, М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, Л.Маринкевич, В.Панасов, С.Підпалий, Д.Поліщук, В.Хмельницький, О.Хозєєв, В.Шаравара, В.Ямковий, Б.Яременко та ін..

В різному заслухали хід виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)  тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» .

З інформацією щодо підприємств, розташованих на території міста,  надходження від яких не поступають до місцевого бюджету присутніх ознайомила перший заступник начальника Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Державної фіскальної служби у Київській області О.Чустіль.

Заступник начальника Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області В.Ящук довів до відома присутніх інформацію про роботу даної установи в забезпеченні проведення мобілізаційної роботи.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.