Засідання «круглого столу» з нагоди Дня Конституції України

|  26. 06. 2015

25 червня в м.Біла Церква відбулося засідання «круглого столу» з нагоди Дня Конституції України на тему: «Конституція - основа моєї держави».

В ході засідання «круглого столу» присутні наголосили, що Конституція – безпосередній чинний акт держави України. Для кожного громадянина Конституція України є фундаментальною цінністю, яку важливо зберегти і охороняти в ім’я забезпечення національних інтересів, стабільності державного ладу, верховенства прав і свобод людини та громадянина.

Під час заходу були обговорені питання щодо значення Основного Закону для розбудови України, забезпечення його положень на сучасному етапі розвитку держави, проведення реформування Конституції України та ін.

В засіданні «круглого столу» взяли участь кандидат історичних наук, доцент кафедри правознавства Білоцерківського інституту економіки та управління Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» С.Бурлака, кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії, теорії держави і права та державного будівництва Білоцерківського національного аграрного університету І. Ковальчук, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Білоцерківського національного аграрного університету О.Настіна, депутат міської ради С.Істомін, представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.