Повідомлення прокуратури м.Біла Церква

Дата :
2015-06-30

Впродовж квітня - травня поточного року прокуратурою міста Біла Церква направлено до суду 3 обвинувальних акти відносно громадянина К., за фактом вчинення останнім більше 40 крадіжок.

Під час проведення досудового розслідування, процесуальне керівництво яким здійснювалось прокуратурою міста, встановлено, що в період з грудня 2014 року по лютий 2015 року громадянин К. на території міста Біла Церква вчинив більше 40 крадіжок майна громадян шляхом розбиття вікон автомобілів, що вночі були припарковані у дворах житлових будинків. Здобиччю злочинця зазвичай ставали відеореєстратори, автомагнітоли, GPS- навігатори та інше майно, що зберігалося в автомобілях.

Завдяки ефективності проведення досудового розслідування більшість викраденого майна була знайдена та повернута законним власникам.

Дії К. кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 КК України, санкція даної статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.

Прокурор м. Біла Церква
старший радник юстиції                                          Бутович О.І.