Вшанування пам’яті Ю. О. Красношапки

|  30. 06. 2015

30 червня в міський голова Білої Церкви В.Савчук  взяв участь у вшануванні пам’яті Юрія Олексійовича Красношапки – колишнього першого керівника міста, Почесного громадянина Білої Церкви, чиє ім’я занесено до Золотого фонду міста.

Міський голова наголосив, що цього дня виповнилося 10 років як відійшов у вічність  перший, авторитетний керівник нашого міста, справжній лідер, який понад 40 років пропрацював на благо Білої Церкви, з них 14 на цій  високій посаді.

За роки його керівництва (1974-1988рр.) Біла Церква стала великим індустріальним і культурним центром не лише Київщини, а і всієї України. В 1983 р. за високі досягнення в соціально-економічному розвитку місто було удостоєно державної нагороди – ордена «Знак Пошани».

Значне зростання обсягів промислового виробництва, інтенсивне будівництво виробничих та соціально-побутових об’єктів,  розвиток соціальної та культурної сфер –  все це характеризує період діяльності Ю.О.Красношапки,  тут залишилась частка  його душі і проявились колосальні організаторські здібності.

Він зростив і сформував цілу плеяду вмілих, самодостатніх керівників, багато з яких  і сьогодні на своєму місці продовжують його справу.

Міський голова В.Савчук відмітив, що Юрій Олексійович Красношапка був принциповим, вимогливим керівником, мудрою, надзвичайно компетентною, ініціативною, трудолюбивою, доброю, щирою, відвертою Людиною.

Ю.О.Красношапка обирався депутатом Верховної Ради України 10 та 11 скликань, депутатом декількох скликань Київської обласної та Білоцерківської міської Рад.

За свою трудову діяльність Ю.О.Красношапка був удостоєний багатьох  урядових нагород – ордена Леніна, двох орденів Трудового Червоного Прапора, орденів  «Дружби народів» та «Знак Пошани», медалей, нагороджений Почесною Грамотою Президії Верховної Ради України.

В ході заходу колеги Ю.О.Красношапки та представники громадськості міста також висловили йому слова глибокої пошани, наголосивши, що він користувався справжньою повагою і незаперечним авторитетом  серед багатьох поколінь білоцерківців.

Під час заходу присутні поклали квіти до могили Ю.О.Красношапки.

В заході взяли участь дружина Ю.О.Красношапки  - Віра Михайлівна, сестра – Валентина Олексіївна, рідні, представники громадськості та журналісти міських ЗМІ.