До відома жителів м. Біла Церква

Дата :
2015-07-01

З 01 липня 2015 року до 01 вересня 2015 року триватиме громадське обговорення пропозицій по перейменуванню вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква відповідно до Законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та розпорядження міського голови від 25 червня 2015 року № 104Р.

Робочою групою по підготовці заходів щодо реалізації положень вищезазначених законів України запропонований перелік вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква, які підлягають перейменуванню та пропозиції з обґрунтуванням нових назв.

Вся необхідна інформація (перелік вулиць, пропозиції, тощо) розміщена на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів за адресою: bc-rada.gov.ua.

Пропозиції, що винесені на громадське обговорення, надавати у відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, 09100, м. Біла Церква, вул. Гординського, 36, тел.(04563)5-40-65 або на електронну адресу – [email protected] та в управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, 09117, м. Біла Церква, бульвар 50-річчя Перемоги, 75, тел. (04563) 5-10-45 або на електронну адресу –  [email protected].

Відділ культури і туризму
Білоцерківської міської ради