БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ

Дата :
2015-07-03

У місті Біла Церква за тиждень (з 26.06. по 03.07.2015р.) за даними аналізу залишається напруженою епідеміологічна ситуація щодо захворюваності на гострі кишкові інфекції. Так, за попередніми діагнозами зареєстровано 22 випадку гострих гастроентероколітів, з них 13 дітей, що складає 59%. Крім того, зареєстровано 7 випадків хвороби Лайма (кліщового бореліозу). Захворіли 6 дорослих та одна дитина.

За період з 26.06 по 03.07.15 досліджено воду у 6-ти громадських криницях, виявлено високий вміст нітратів в наступних: вул. Приміська,20 - 59 мг/м3, вул. Прорізна, 11 - 66,24 мг/м3 (норма - не більше 50 мг/м3). Вода з криниць по вул. Приміська,24/22-1; Приміська, 18; Приміська,28; Мельника,26 відповідають санітарним нормам за показниками якості та безпеки.

Згідно результатам санітарно-мікробіологічних досліджень вода р. Рось у районі міського пляжу оцінюється як «умовно чиста», за санітарно-хімічними показниками (кольоровість, мутність, біохімічне споживання кисню) відмічається її погіршання. Рівні зовнішнього гамма-випромінювання на території центрального пляжу не перевищують нормативних величин. Якість питної води в дослідженій пробі із питного фонтанчику на його території від повідає санітарним нормам.

В зв'язку з пожежею у Чорнобильській зоні щоденно проводяться заміри рівнів гамма-випромінювання на території міста. Вони складають 16-17мкР/год., що є природний фон у Київській області.

Начальник Білоцерківського міського Управління
Головного управління  Держсанепідслужби
у Київській області                                                                                                Г.А.Провізіон