Пленарне засідання сімдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради

|  10. 07. 2015

09 липня  відбулось пленарне засідання сімдесят сьомої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.

Перед початком засідання депутати міської ради підтримали звернення депутата міської ради В.Хмельницького до голови Київської обласної державної адміністрації  В.Шандри, голови Київської обласної ради В.Бабенка з проханням підтримати і клопотати про вручення державних нагород волонтерам м.Біла Церква, які ведуть активну діяльність та надають всебічну допомогу для бійців АТО.

В ході засідання депутати міської ради внесли зміни та доповнення до рішення міської ради від 30.12.2014р. №1378-69- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2015рік» та до міської програми оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2015р., затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2014р. №1362-68- VІ.

Депутати  міської ради також  прийняли рішення про надання додаткових соціальних гарантій учасникам бойових дій антитерористичної операції та членам їх сімей та про часткову компенсацію відшкодування оплати житлово-комунальних послуг учасникам АТО, мобілізованим громадянам та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих, померлих учасників АТО, місце проживання яких зареєстроване у м.Біла Церква.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради С.Беркут, М.Бондаренко, Г.Дикий, В.Малюк, В.Хмельницький, О.Хозєєв, В.Ямковий.

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюк, представники деяких міських громадських організацій та ЗМІ.

Після завершення засідання сесії міської ради міський голова В.Савчук провів підсумкову прес-конференцію для представників засобів масової інформації, під час якої поінформував про проведений перерозподіл коштів міського бюджету.

Зокрема, наголосив, що завдяки змінам у Бюджетному кодексі України, в Білій Церкві, вперше за останні роки, за підсумками І півріччя поточного року, відбулося перевиконання доходної частини міського бюджету на суму більш як 53 млн.грн., що дало змогу збільшити видатки по ряду напрямків на забезпечення життєдіяльності міста.

Так, на виплату індексації грошових доходів населення працівникам бюджетних установ за січень-червень поточного року  спрямовано більш як 21 млн.грн., також 1,5 млн.грн. виділено на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам сфери культури.

Для забезпечення оплати  житлово-комунальних послуг бюджетним установам виділено 6,5млн.грн. Це надасть можливість здійснювати в повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії, із врахуванням підвищення тарифів, до завершення поточного року.

Міський голова наголосив, що на проведення ремонтних робіт внутрішньобудинкових проїздів додатково передбачено 2,5млн.грн.,  крім того, ще близько 7 млн.грн. буде освоєно під час ремонту дорожнього покриття ряду міських вулиць. З метою забезпечення безперебійного функціонування ліфтів в житлових будинках міста, до завершення 2015 року,  спрямовано 1 млн.грн.

На сферу охорони здоров’я, в частині придбання пільгових рецептів, було виділено 720 тис.грн., також передбачено кошти в сумі 1 млн. грн.. на виконання Цільової програми з надання медико-психологічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук наголосив, що на засіданні сімдесят сьомої сесії міської ради було прийнято рішення щодо часткової компенсації відшкодування оплати житлово-комунальних послуг учасникам АТО, мобілізованим громадянам та членам їх сімей, а також членам сімей загиблих, померлих учасників АТО, на що в подальшому будуть передбачені кошти з міського бюджету. На даному етапі розробляється механізм здійснення таких виплат.

Під час перерозподілу коштів по перевиконанню бюджету також буде виділено 1млн.грн. на ремонт аварійної ділянки мережі ТЕЦ-місто, капітальний ремонт 2 тролейбусів, оновлення бібліотечного та комп’ютерного фонду в міській централізованій бібліотечній системі та на інші заходи, які забезпечать злагоджену і ефективну роботу структурних підрозділів міської ради по забезпеченню життєдіяльності Білої Церкви.

В ході прес-конференції міський голова акцентував увагу присутніх, що ознайомитися із інформацією щодо освоєння бюджетних коштів по різних сферах життєдіяльності можна на офіційному сайті та у структурних підрозділах міської ради.

Під час прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів міських ЗМІ.