Повідомлення головного управління ДФС у Київській області

Дата :
2015-07-21

Особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ розглядали на кущовому семінарі в Київській області

З 1 липня 2015 року система електронного адміністрування ПДВ працює у звичайному режимі, закінчився перехідний період(тестовий режим) і реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється виключно на суму податку, обраховану за формулою, визначеною Податковим кодексом України.

Для допомоги платникам податків в цей складний для них період, в приміщенні ГУ ДФС у Київській області проведено кущовий семінар для платників податків 6 районів Київщини: Білоцерківського, Броварського, Бориспільського, Обухівського, Васильківського, Києво-Святошинського.

Заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Оксана Форосенко наголосила, що проблеми з якими стикаються платники, фіскальним органам відомі і вони намагаються максимально допомагати у їх  вирішенні. Сьогодні, система електронного адміністрування ПДВ не досконала і тому керівництвом ДФС України подані пропозиції по внесенню змін у систему електронного адміністрування ПДВ, які увійшли у законопроект зареєстрований у Верховній Раді України.

Начальник відділу контролю за адмініструванням ПДВ Стелла Павловська розповідала про особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ та детально зупинилася на розрахунку формули, яка використовується при обрахунку суми податку. Багато часу приділила помилкам платників при заповненні декларації. Тривалий час відповідала на запитання бухгалтерів.

Додаткові надходження до бюджету, які забезпечив податковий та митний аудит Київщини, склали 66,4 млн. гривень

В січні-червні поточного року підрозділами податкового та митного аудиту Київської області проведено 505 документальних перевірок, в тому числі 111 планових та 394 позапланових. Проведено понад 5 тис. зустрічних звірок.

За наслідками проведених планових та позапланових перевірок підрозділами податкового аудиту з початку року донараховано всього податкових зобов’язань в сумі 1,2 млрд. грн., що на 1 млрд. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Із загальних донарахованих податкових зобов’язань узгоджено 118 млн. грн., в тому числі, за результатами застосування процедури податкового компромісу 15,6 млн. гривень.

Із узгоджених донарахованих сум підрозділами податкового та митного аудиту Київщини за січень-червень забезпечено надходження до Державного бюджету на 25,5 млн. грн. більше минулорічного, 40 млн. грн., в тому числі, за результатами застосування процедури податкового компромісу - 24 млн. гривень.

Протягом січня-червня проведено 1096 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. За результатами проведених перевірок донарахування в 2015 році збільшились, в порівнянні з відповідним періодом 2014 року.

ГУ ДФС у Київській області