Повідомлення головного управління ДФС у Київській області

Дата :
2015-07-31

Платники єдиного податку з обсягом доходу менше 1 млн. грн. – РРО не застосовують

Законом України від 01.07.2014 № 569-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування РРО, які набрали чинності з 23 липня 2015 року.

Відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку:
- першої групи;
- другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн. гривень.

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн. грн. застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників єдиного податку.
Затверджено Книги обліку доходів і витрат

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 579 затверджено форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість), форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість) та порядки їх ведення.

Також встановлено, що книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість) та книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість), зареєстровані до набрання чинності цим наказом, діють до їх закінчення.

Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 липня 2015 р. за № 800/27245 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

ГУ ДФС у Київській області