ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради

Дата :
2015-08-07

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-VI «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання вимог статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта  «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2012 року №548-24-VI  «Про затвердження розміру фактичних  витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витраті».

Метою регуляторного акта є упорядкування роботи структурних підрозділів Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету по забезпеченню запитувачів публічною інформацією.

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua та в організаційному відділі міської ради за тел.5-32-32.

Зауваження  та пропозиції  щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою : вул. Я.Мудрого,15, організаційний відділ  з  9-00  до 18-00 щодня (крім суботи та неділі) або за електронною адресою [email protected].