Пленарне засідання сімдесят восьмої сесії Білоцерківської міської ради

|  20. 08. 2015

20 серпня відбулось пленарне засідання сімдесят восьмої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
В ході сесійного засідання депутати міської ради взяли до відома інформацію прокурора м. Біла Церква про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури м.Біла Церква упродовж 6 місяців 2015р. з якою виступив заступник прокурора м.Біла Церква В.Мітлицький та інформацію про виконання  Програми профілактики та протидії злочинності  та правопорушенням в м.Біла Церква  на 2012-2015 рр.
Під час засідання депутати міської ради затвердили звіт про виконання бюджету м.Біла Церква за І півріччя 2015 р.,  внесли зміни та доповнення до  рішення  міської  ради від 30.12.2014 р. № 1378-69-VI «Про бюджет м.Біла Церква  на 2015 рік».
Депутати міської ради прийняли рішення за визначні заслуги перед територіальною громадою Білої Церкви присвоїти звання «Почесний громадянин м.Біла Церква» 14-ом білоцерківцям, які загинули під час захисту територіальної цілісності України та М.Жизневському, який загинув під час Революції гідності.  Звання «Почесний громадянин м.Біла Церква» також було присвоєно начальнику Білоцерківського військового госпіталю, «Заслуженому лікарю України» М.Самарському – за вагомий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я, активну участь у наданні медичної допомоги учасникам антитерористичної операції.
Депутати міської ради затвердили Порядок надання часткової компенсації відшкодування оплати житлово-комунальних послуг учасникам  антитерористичної операції, мобілізованим громадянам, членам їх сімей, а також членам сімей загиблих (померлих) учасників  антитерористичної операції, місце проживання яких зареєстровано у м. Біла Церква,
Програму фінансової підтримки ветеранських організацій та громадських організацій соціального спрямування міста Біла Церква на 2013-2018 рр. в новій редакції  та розмір допомоги на поховання.
В ході сесійного засідання були прийняті рішення про продовження терміну дії комплексної програми охорони довкілля в м.Біла Церква на період 2012-2015 рр., затвердженої рішенням міської ради від 24.11.2011р. № 389-14-VI зі змінами та доповненнями, про зміну найменування Білоцерківського економіко-правового ліцею на  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області. Затверджені норми витрат на проведення спортивних заходів місцевого рівня,  внесені зміни до Статуту територіального медичного об’єднання та в штатний розпис відділу в капітального будівництва Білоцерківської міської ради.
На засіданні також було розглянуто ряд земельних, майнових та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.
В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради С.Беркут, М.Бондаренко, К.Бугайчук, Г.Дикий, Л.Дригало, О.Дудник, А.Король, С.Кривий, С.Макушин,  Л.Маринкевич, Ю.Петрик, С.Підпалий, Д.Поліщук, В.Хмельницький, О.Хозєєв, В.Ямковий, заступник міського голови В.Гнатюк, начальник управління комунальної власності та концесії міської ради В.Міхєєв та ін.
 В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради, начальник Білоцерківського міського відділу (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) Головного управління МВС України в Київській області С.Рудюк, перший заступник  начальника Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління  Державної фіскальної служби  у Київській області О.Чустіль, представники ряду міських громадських організацій та ЗМІ.