Шановні жителі Білої Церкви!

|  20. 08. 2015

Щиро вітаю Вас з 24-ю річницею Незалежності України та Днем Державного прапораУкраїни!

Через непростий період багатовікової історії пролягав шлях становлення нашої держави. Українська незалежність здобута високою ціною, героїчним минулим, помилками, трагедіями. Ми повинні про це пам’ятати.

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи, тому кожному з нас необхідно об’єднати зусилля заради відновлення та збереження миру, покращення добробуту та подальшого розвитку.

Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчному минулому країни, зберігаючи традиції українського народу.

Наш прапор є одним з найважливіших символів держави, який об’єднує кожного білоцерківця з усіма громадянами України. Державний прапор – це символ нашої незалежності, це наш дух, наша честь і наша слава.

Доля Білої Церкви невід’ємно пов’язана  з долею всієї України, вона оновлюється на шляху розбудови нашим розумом, нашими руками, нашою свідомістю.

Сьогодні всіх нас, жителів Білої Церкви, об’єднує одна і головна риса – ми громадяни держави Україна.

З нагоди 24-ї річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України, бажаю всім Вам, дорогі білоцерківці, миру, міцного здоров’я,  щастя й достатку, сімейного благополуччя.

Хай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах.

Міський голова                                          В.П.Савчук