Урочистості, присвячені 24-й річниці Дня незалежності України

|  25. 08. 2015

21 серпня в м.Біла Церква відбулися урочистості, присвячені 24-й річниці Дня незалежності України.

Вітаючи білоцерківців із святом, міський голова В.Савчук наголосив, що День незалежності є найбільшим національним  святом і особливо важливим в наш час.

Відмітив, що протягом усіх років незалежності держава пройшла непростий шлях випробувань у розбудові самостійної соборної України, але  зараз, він є особливо складним , адже ми маємо відстоювати її територіальну цілісність. Український народ об’єднався  заради цієї мети і білоцерківці також беруть участь у антитерористичній операції. Міський голова висловив їм слова шани та вдячності. Наголосив, що за засіданні сесії міської ради загиблим білоцерківцям  присвоєно  звання «Почесний громадянин м.Біла Церква».

Міський голова В.Савчук також висловив слова вдячності всім білоцерківцям, які забезпечують життєдіяльність та розвиток міста, працюючи в різних сферах та активній молоді, особливі слова вдячності прозвучали на адресу ветеранів праці.

Під час урочистостей міський голова висловив переконання, що завдяки небайдужому, патріотично налаштованому  народу Україна неодмінно досягне подальшого успіху.

В ході заходу присутні проглянули святковий концерт у виконанні артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.