Обласні заходи з нагоди відзначення 24-ої річниці Дня незалежності України

|  25. 08. 2015

24 серпня в м.Біла Церква відбулися обласні заходи з нагоди відзначення 24-ої річниці Дня незалежності України.

Голова Київської обласної державної адміністрації В.Шандра привітав присутніх зі святом, побажав мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сім’ях, зазначив,що зважаючи на усі випробування, які проживає сьогодні наша країна, нам як ніколи раніше потрібна єдність між різними політичними партіями, усіма національностями.

В ході заходу були вручені почесні грамоти заслуженим жителям області, які зробили значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, вагомі здобутки в професійній діяльності, активну громадську позицію.

В рамках урочистостей був проведений фестиваль єдності «Київщина – сузір`я злагоди», метою якого стало  посилення системної співпраці з національно-культурними товариствами і національними спільнотами області.

У фестивалі взяли участь 25 національно-культурних товариств.

По закінченні урочистостей була проведена концертна програма за участю Народного артиста України Т.Петриненка артистів Київського академічного обласного музично – драматичного театру імені   П.К. Саксаганського.

В заході взяли участь міський голова Білої Церкви В.Савчук, голова Білоцерківської райдержадміністрації В.Маршалок, Митрополит Білоцерківський і Богуславський Української православної церкви Августин , представники громадськості та регіональних  ЗМІ.