Урочистий мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Шевченку з нагоди 24-ої річниці Незалежності України

|  25. 08. 2015

24 серпня в м.Біла Церква відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Шевченку з нагоди 24-ої річниці Незалежності України.

Міський голова В.Савчук привітав присутніх зі святом, відзначив важливість даної події для створення та розбудови самостійної соборної України. Зазначив, що виборовши незалежність наш народ втілює споконвічну мрію про мирне життя, і тому молодому поколінню необхідно зробити все, щоб наша Батьківщина стала більш заможною, квітучою, високо духовною державою. Акцентував увагу на необхідності виховання молоді на ідеях патріотизму та національної свідомості.

Міський голова побажав білоцерківцям мирного життя. Висловив  слова вдячності тим, хто виборював незалежність та акцентував увагу на необхідності виховання молоді на ідеях патріотизму та національної свідомості.

В ході заходу міський голова В.Савчук вручив паспорти громадянина України шістьом учням навчальних закладів міста, яким в серпні ц.р. виповнилось 16 років.

На мітингу також виступили  представники релігійних громад та громадських обєднань.

По закінченні мітингу присутні поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка та Стели Небесної сотні.

В заході взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості та міських ЗМІ.