Робочий візит делегації представників Литовської Республіки на чолі з Прем’єр-міністром А.Буткявічюсом

|  27. 08. 2015

27 серпня в м.Біла Церква з робочим візитом перебувала делегація представників Литовської Республіки на чолі з Прем’єр-міністром А.Буткявічюсом.

В ході візиту було відкрито Почесне консульство Литовської Республіки в м.Біла Церква. Головні завдання консульства – зміцнення економічного співробітництва між представниками  регіону та бізнесменами Литовської Республіки, розширення культурних зв'язків і подальший розвиток політичного діалогу між двома країнами.

Відкриваючи Почесне консульство Прем’єр-міністр Литовської Республіки А.Буткявічюс  наголосив, що між Україною та Литвою вже налагоджені тісні зв’язки  в різних сферах життєдіяльності та висловив сподівання на їх зміцнення. Відмітив, що Київщина – столичний регіон, який інтенсивно розвивається, тому співпраця між підприємствами країн буде корисною, а  залучення інвестицій до  бізнесу Київської області сприятиме стабільному розвитку економіки.

Під час заходу голова Київської обласної адміністрації В.Шандра висловив слова вдячності представникам делегації Литовської Республіки за співпрацю та відкриття в м.Біла Церква Почесного консульства, що надасть можливість налагодити більш конструктивне співробітництво в різних галузях.

В заході взяли участь міський голова Білої Церкви В.Савчук, голова Білоцерківської районної державної адміністрації В.Маршалок, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні М.Януконіс, Міністр транспорту і зв’язку Литовської Республіки Р.Сінкявічюс, Почесний консул Литовської Республіки в м.Біла Церква Ю.Литвиненко, представники Уряду Литовської Республіки, президент Українського союзу промисловців і підприємців А.Кінах та ін.