Інформація про проведення сьомого щорічного міського конкурсу соціальної реклами серед молоді

Дата :
2015-09-04

Увага! Ти – молодий і активний? Ти – не байдужий до долі своїх ровесників? Ти не станеш осторонь проблеми близької людини? Ти прагнеш створення позитивної  атмосфери в молодіжному середовищі свого міста? Тоді ця інформація для тебе!

Вже  сьомий рік поспіль проводиться міський конкурс соціальної реклами серед молоді, мета якого - пропаганда здорового способу життя, цінностей, які важливі для соціального становлення та розвитку молоді.

Учасником даного конкурсу може стати будь-яка молода людина (або група людей) віком до 35 років, яка подасть авторську роботу на конкурс в період з 1 вересня по 1 листопада  2015 року в наступних номінаціях:

рекламні відео ролики;

- поліграфічні рекламні видання (буклети, пам'ятки, листівки, плакати) ;

- засоби наглядної агітації (рекламні стенди, баннери, біг-борди та рекламні щити, наклейки тощо);

- реклама у пресі ;

- на  радіо;

- фотореклама.

Ти, і саме ти можеш стати переможцем цього конкурсу і на все місто заявити про свою творчість та погляди.

Інформацією  про умови проведення конкурсу, вимоги до робіт та оформлення заявки на участь у конкурсі соціальної реклами серед молоді ви можете отримати у відділі у справах сім’ї та молоді  Білоцерківської міської ради (б-р.  50 річчя Перемоги, 86 кімн.5) або за телефоном: 6-67-31.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді
Білоцерківської міської ради                                                                        О.Д.Литвинчук