Урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника

|  15. 09. 2015

15 вересня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

В ході урочистостей представників фармацевтичної галузі із професійним святом привітали директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації О.Ременник, депутат Київської обласної ради Х.Мепарішвілі ін.

Від імені міського голови Білої Церкви В. Савчука присутніх на заході привітав начальник управління охорони здоров’я міської ради А.Рогов, який вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови» фармацевту КП «Аптека №1» Є.Шпикуляк, а ряду працівників галузі – грамоти виконавчого комітету міської ради.

З нагоди свята ряд представників фармацевтичної сфери  Київщини були нагороджені Почесними грамотами департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації та ін.

В заході взяли участь голова правління асоціації фармацевтів  Київської області, Заслужений працівник фармації України  Л. Горюнова, представники фармацевтичної галузі Київської області, міських ЗМІ та ін.