П Р О Т О К О Л засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту

Дата :
2015-09-16

П Р О Т О К О Л
засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту рішення «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2012 року № 548-24-VI  «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат»

м.Біла Церква                                                                                                  11 вересня 2015р.

вул.Я.Мудрого,15                                                                                            0900

мала зала

Джегур Г.В.

- заступник міського голови;

Тищенко А.С.

- депутат міської ради;

Петрик Ю.Ф.

- депутат міської ради, начальник управління освіти і науки;

Ореховський О.П.

- депутат міської ради, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради;

Капінус Л.О.

- депутат міської ради, начальник управління адміністративних послуг міської ради;

Висіцька У.О.

-головний спеціаліст  юридичного відділу виконавчого комітету  міської ради;

Дем'янчук В.І.

-начальник   відділу звернень громадян виконавчого комітету міської ради;

Карпенко О.О.

–начальник управління економіки міської ради;

Копаниця В.Г.

–начальник відділу бухгалтерії – головний бухгалтер виконавчого комітету міської ради;

Коробенко Л.С.

–начальник організаційного відділуміської ради;

Піскоцький М.І.

-начальник загального відділу виконавчого комітету  міської ради;

Степура С.І.

-начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету;

Шаповал О.М.

-начальник відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки міської ради.

Головуючий на засіданні Круглого столу – Джегур Г.В.

СЛУХАЛИ: проект  регуляторного акту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2012 року № 548-24-VI «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк    документів, що надаються за запитом на інформацію,розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат»

Доповідав:  ДЖЕГУР Г.В., який повідомив, що відповідне рішення прийнято згідно ч.3 ст.21 Закону України «Про доступ  до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів від  13.07.2011  №740  «Про затвердження  граничних  норм  витрат  на  копіювання   або   друк документів,  що  надаються  за запитом  на інформацію». В зв’язку із збільшенням вартості витратних матеріалів з квітня 2012 року пропонується внести зміни в рішення.

Виступили:

Петрик Ю.Ф. – запропонував внести зміни в рішення щодо  застосування рішення для структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету.

Ореховський О.П. – підтримав пропозицію Петрика Ю.Ф.

ВИРІШИЛИ:  Рекомендувати винести проект рішення «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2012 року № 548-24-VI  «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за  запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та її виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат» на затвердження сесії міської ради.

Голосували – «За» - одноголосно

Головуючий                                                                       Г.В. Джегур

Секретар                                                                          Л.С. Коробенко