Реєстраційна служба Білоцерківського міськрайонного управління юстиції повідомляє

Дата :
2015-09-18

21 травня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон №2896 "Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи".
Законом передбачено в термін до 25.09.2015р. подання юридичними особами, зареєстрованими до 25 листопада 2014 року, відомостей про кінцевих бенефіціарних власників.
Звільнено від обов’язкового подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників релігійні організації, державні та комунальні підприємства, юридичні особи, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками.
У разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера) подаються відомості про його відсутність.
Подати реєстраційну картку ф.№4 можна:
- особисто до державних реєстраторів;
- засобами поштового зв’язку;
- в рамках пілотних проектів.