Звіт про базове відстеження результативності проекту регуляторного акта

Дата :
2015-09-30

Звіт про базове відстеження результативності
проекту регуляторного акта- рішення міської ради

1. Вид та назва регуляторного акта

рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 12 квітня 2012 року №548 «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Білоцерківська міська рада та  її  виконавчий комітет, та Порядку відшкодування цих витрат»

2. Назва виконавця заходів з обстеження

Організаційний відділ Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття акта:

- упорядкування роботи структурних підрозділів Білоцерківської міської ради та  її  виконавчого комітетупо забезпеченню запитувачів публічною інформацією.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

з 24.08.2015 року  до 24.09.2015 року

5. Тип відстеження – БАЗОВЕ

6. Метод одержання результатів відстеження результативності

Методом відстеження результатів є аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких проводитиметься відстеження результативності, а також способи одержання даних:

Фактичні дані щодо звернень суб’єктів господарювання та громадян, які звернулися до виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцерківської міської ради щодо отримання документів, що містять публічну інформацію, обсягом більше 10 сторінок.

8.  Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Показники

2012 рік

2013 рік

2014 рік

2015 рік (прогноз)

1

Кількість осіб, що звернулися до виконавчого комітету та структурних підрозділів Білоцерківської міської ради щодо отримання документів, що містять публічну інформацію, обсягом більше 10 сторінок (осіб)

6

9

7

2

Кількість запитувачів, які відмовились здійснювати оплату рахунку для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (осіб)

2

1

3

Сума коштів, отриманих за надані послуги за копіювання (друк) документів, що містять публічну інформацію, (грн.)

10,29

45,80

174,00

700,00

9. Оцінка можливих результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації):

Прийняття даного регуляторного акту дає можливість забезпечити відшкодування витрат структурних підрозділів Білоцерківської міської ради та  її  виконавчого комітету на за копіювання (друк) документів, що містять публічну інформацію, понад 10 сторінок.

Проект регуляторного акту має достатній ступінь досягнення визначених цілей, поточні результати реалізації його положень прогнозують подальшу позитивну динаміку.

Міський голова                                                          В.П. Савчук