|  01. 10. 2015

01 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили перелік об’єктів, що фінансуються у 2015році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, прийняли рішення про вартість харчування вихованців комунальних дошкільних навчальних закладів, яка складатиме 16,70 грн. на день на одного вихованця.

Крім того, було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт системи вентиляції комунального закладу міської ради «Дитячо-юнацька спортивна школа №1», фасаду та системи вентиляції і кондиціонування  комунального закладу міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1», цоколя Білоцерківської школи мистецтв №1.