Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

|  02. 10. 2015

01 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Вітаючи присутніх педагогів Білої Церкви із професійним святом міський голова В.Савчук, висловив їм щиру подяку і шану за щоденну нелегку працю на благо майбутнього міста та держави, за виховання гідних громадян України. Наголосив, що освітянська галузь Білої Церкви традиційно займає перше місце в Київській області, в чому велика заслуга педагогічного колективу міста. Відмітив, що сьогодні в м.Біла Церква збалансована система освіти і кожна дитина може обрати заклад за своїми інтересами.

Особливі слова подяки міський голова висловив ветеранам освітянської галузі, які заклали високі традиції, забезпечували і продовжують забезпечувати розвиток освіти Білої Церкви.

В ході свята міський голова В.Савчук побажав педагогам нових здобутків та вручив  трьом педагогічним працівникам премію міської ради за заслуги в галузі освіти в розмірі 10 тис.грн. кожна, а ряд освітян нагородив грамотами виконавчого комітету міської ради  із наданням  грошових винагород.

Присутні також отримали вітання від начальника управління освіти і науки міської ради, депутата міської ради Ю.Петрика, голови громадської організації «Біла Церква. Завтра» К.Єфименка.

Під час свята працівники освіти також були нагороджені Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки міської ради, імена кращих були внесені до міської книги пошани освітян  та ін..
Учасники заходу мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні вихованців міських позашкільних навчальних закладів, Народної артистки України Н.Матвієнко та ін.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, голова міської організації профспілки працівників освіти В.Чепурченко, представники учнівської молоді, журналісти місцевих ЗМІ та ін.