20-річний ювілей Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля

|  23. 10. 2015

22 жовтня в м.Біла Церква відбувся захід з нагоди 20-річного ювілею Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля (голова-М.Романиця).

Присутніх на заході привітав міський голова В.Савчук, який наголосив на важливій діяльності Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля, яка спрямована на взаємодопомогу, об’єднання, підтримку та соціальний захист білоцерківців даної категорії. Відмітив, що сьогодні дана організація налічує більш як 300 інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля  та наголосив на  важливості співпраці міської влади і міських громадських організацій, які опікуються проблемами постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Міський голова акцентував увагу на тому, що сьогодні завданням влади є забезпечення необхідної соціальної підтримки даної категорії білоцерківців, висловив слова вдячності всім, хто ціною свого життя та здоров’я, захистив нас від екологічного лиха та з нагоди ювілею вручив голові Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля М.Романиці нагрудний знак «Відзнака міського голови», а ряду представників даної громадської організації - грамоти виконавчого комітету міської ради з наданням грошової винагороди.

Під час заходу присутні також були ознайомлені із історією виникнення Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля, діяльністю, яку вона проводила за час свого існування. Члени організації окреслили основні  завдання на подальші роки та зупинилися на проблемних питаннях, які потребують вирішення серед яких-диспропорція в пенсійному забезпеченні ліквідаторів аварії на ЧАЕС, зменшення їх соціальних гарантій, медичного забезпечення та ін.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, представники ряду міських громадських організацій чорнобильського спрямування, журналісти місцевих ЗМІ.