Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості Детальний план території по об’єкту: «Будівництво дороги по вул. 3-я Піщана» в м. Біла Церква, Київської області

Дата :
2015-10-22

Білоцерківська міська рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання, їхніх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів міста Білої Церкви для участі в громадських слуханнях по розгляду містобудівної документації – детального плану території по об’єкту «Будівництво дороги по вул. 3-я Піщана» в м. біла Церква, Київської області.

Детальний план території по об’єкту «Будівництво дороги по вул. 3-я Піщана» в м. Біла Церква, Київської області розроблений ТОВ ПБФ «Аркада» на підставі п.15 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 25 листопада 2014 року № 434, розпорядження Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області від 17.11.2014 року № 485 та на виконання ст..18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на основі Генерального плану міста Білої Церкви з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

До складу детального плану території по об’єкту «Будівництво дороги 3-я Піщана» в м. Біла Церква, Київської області входять графічні та текстові матеріали.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді приймаються з 09 жовтня 2015 року до 09 листопада 2015 року за адресою: 09100, м. Біла Церква, бульв. 50-річчя Перемоги,75, управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, з особистим підписом. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у відповідності до п.9 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555.

З детальною інформацією про хід громадських слухань по розгляду даної містобудівної документації можна ознайомитись у наступних випусках «Громадської думки» та на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради у розділі «Актуально».

Проект детального плану території складається:

1. Пояснювальна записка.
  2. Схема розташування території в планувальній структурі м. Біла Церква М 1:50000.
  3. Схема розташування території в планувальній структурі району Заріччя в межах вул. 3-я Піщана М 1:5000.
  4. План існуючого використання території вул. 3-я Піщана М 1:2000.
  5. Проектний план червоних ліній М 1:1000.
  6. Схема організації руху транспорту і пішоходів М 1:1000.
  7. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування М 1:1000.
  8. Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору М 1:1000.