Звіт про періодичне відстеження регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою території м. Біла Церква»

Дата :
2015-11-19

1. Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення 34 сесії V скликання Білоцерківської міської ради від 11.07.2008року №800 «Про
затвердження Правил благоустрою території м. Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження: КУ БМР «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

- створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності середовища;

-   захисту довкілля;

-   покращення санітарного стану та мікроклімату міста;

-   зниження рівня шуму;

- збереження об'єктів та елементів благоустрою, у тому числі зелених насаджень, їх раціональне

використання, належне утримання та охорона.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:  з 29.08.2015р. по 26.09.2015 року

5. Тип відстеження –періодичне.

6. Метод одержання результатів відстеження :

Для проведення періодичного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи
одержання даних:

Для визначення кількісного значення показників результативності використовувались дані з книг (реєстри протоколів про адміністративні порушення), бухгалтерські дані комунальної установи Білоцерківської міської ради  “Інспекція з благоустрою міста Біла Церква” та управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності

Показники

Один, виміру

2012 рік

2013 рік

2014 рік

І півр. 2015 року

1

Кількість порушень правил благоустрою, які обчислюються відповідно до кількості протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП;

Кількість протоколів

94

144

121

39

2

Розмір витрачених коштів на утримання об'єктів благоустрою: комунальними службами та підприємствами за рахунок місцевого бюджету; комунальними службами та підприємствами за власний рахунок;

тис.грн..

20024

19016,4

3

Розмір витрачених коштів на відновлення благоустрою особами, які погіршують його стан у процесі господарської діяльності (будівництво, прокладання підземних та наземних інженерних споруд) або у разі аварій, інших дій;

-

4

Розмір компенсацій шкоди благоустрою території міста.

-

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей (висновки та рекомендації):

Після затвердження Правил благоустрою території міста Біла Церква та роботи комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква” значно поліпшився санітарний стан території м. Біла Церква.

Проводиться робота з підприємствами та організаціями міста по забезпеченню дотримання вимог Правил благоустрою території міста Біла Церква та приведення закріплених за підприємствами територій до належного санітарного стану.

Постійно проводиться робота по виявленню та ліквідації стихійних сміттєзвалищ та робота з мешканцями приватного сектору і підприємцями по заключенню договорів на вивіз твердих побутових відходів.

Проводиться робота по демонтажу самовільно встановлених малих архітектурних форм.

Зменшується кількість самовільних розклейок об’яв та реклами по місту після вжиття до порушників заходів адміністративного впливу.

Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його мають позитивну динаміку.

Міський голова                                                                              В.П. Савчук