Щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Дата :
2015-11-23

Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради інформує про те, що з 28 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Метою Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.

Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.

Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією
до
01 грудня поточного року.

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди  України:

Електронна адреса: press@menr.gov.ua

Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”».

На Конкурс подаються такі матеріали:

– відповідно оформлена робота (назва роботи, короткий опис  природного об’єкту, інформацію про екологічні проблеми з обов’язковою фотофіксацією, інформацію про виконану роботу з усунення проблеми з обов’язковою фотофіксацією, інноваційні пропозиції для запобігання в подальшому виникненню аналогічних проблем)

– анкета учасника конкурсу.

Більш детально з інформацією про Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел» можна ознайомитись на сайті Мінприроди України за посиланням http://menr.gov.ua/index.php/public/dzherela.