День вшанування пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні

|  30. 11. 2015

28 листопада в м.Біла Церква відбулася хресна хода та мітинг–реквієм у зв’язку з Днем вшанування пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні.

В ході мітингу виступили міський голова Г.Дикий,   митрополит Білоцерківський і Богуславський Української православної церкви Августин, настоятель релігійної громади парафії Рівноапостольної блаженної кн.Ольги Української греко-католицької церкви  Є.Мерімерін, настоятель церкви Святої Покрови Української православної церкви Київського патріархату М. Гопайнич.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих громадян, які стали жертвами голодомору та політичних репресій в Україні, а до пам’ятного знака покладені квіти, пшеничні колоски та поставлені запалені свічки.

У заході взяли участь депутати Київської обласної ради П.Мороз, Н.Бігарі, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники громадськості та місцевих ЗМІ.